Standard

Nabízí základní pohodlí pro posádku. Maximální kapacita 7 lidí.

Číst dál.. Rezervovat
Comfort

Nabízí větší pohodlí pro posádku. Max. kapacita 5 osob.

Číst dál.. Rezervovat
Premium

Nabízí větší pohodlí pro posádku. Vybavení pro náročné.

Číst dál.. Rezervovat

Úvod

Proč právě k nám?

uvod_img_1

 • K dispozici máme 10 hausbótů
  a všechny hausbóty jsou nové.
 • Můžete si vybrat ze tří variant:
  Standard, Comfort, Prémium;
 • Všechny hausbóty jsou plně zařízené,
  s elektřinou a vybavené kuchyňskou
  linkou s tekoucí vodou i WC;
 • Hausbóty jsou velmi stabilní, jednoduše ovladatelné (Motor Mercury 9,9 EL BF);
 • Oplocený areál, hlídané parkoviště, příjezd přímo ke vodě;

Nezapomenutelné zážitky

uvod_img_2

Na dovolenou strávenou na našem hausbótu budete zaručeně vzpomínat celý život. Je jedno, jestli patříte mezi romantiky, dobrodruhy nebo samotáře, kteří hledají klid, protože to vše je možné nalézt právě u nás. Pravidelnou údržbu lodí zajišťují odborníci a plavidla splňují veškeré zákonem stanovené požadavky. Díky svým dlouholetým zkušenostem Vám může naše společnost nabídnout nejen jedinečný produkt, ale i prvotřídní služby, zaměřené hlavně na spokojenost klienta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Toužíte po jedinečném zážitku? Už Vás omrzely stereotypní nabídky cestovních kanceláří? Připojte se k dobrodruhům, kteří se nebojí vzít dovolenou doslova do vlastních rukou.

Protože volný čas se pro nás stává den ode dne vzácnější, musíme ho umět využít co nejkvalitněji. Ať už se jedná o chvíle strávené s rodinou, přáteli nebo i s milovaným koníčkem, do každodenního koloběhu starosti bychom se měli vracet odpočatí a plní energie.

Na dovolenou strávenou na našem hausbótu budete zaručeně vzpomínat celý život. Je jedno, jestli patříte mezi romantiky, dobrodruhy nebo samotáře, kteří hledají klid, protože to vše je možné nalézt právě u nás.

Nic nedokáže člověka tak nabít, jako absolutní splynutí s přírodou. Nechte se i Vy unášet po proudu a okouzlit malebnou krajinou pohledem z úplně jiného úhlu. Každý den se můžete probouzet na jiném místě a poznávat nový kraj i lidí. Toužíte po klidu a nejraději relaxujete ve společnosti prutu?

Zakotvěte v jedné z prázdných zátok, kde Vás nemá šanci nikdo vyrušit.

To nejlepší na tomto druhu odpočinku však je, že je jen na Vás, jak se rozhodnete s volným časem naložit. Jste svým vlastním kapitánem a sami určujete směr. Máte náladu na dlouhou pěší túru, projížďku na kole nebo piknik na břehu řeky? Žádný problém! Nic Vám nebude bránit v tom, zařídit se každý den úplně jinak.