Standard

Nabízí základní pohodlí pro posádku. Maximální kapacita 7 lidí.

Číst dál.. Rezervovat
Comfort

Nabízí větší pohodlí pro posádku. Max. kapacita 5 osob.

Číst dál.. Rezervovat
Premium

Nabízí větší pohodlí pro posádku. Vybavení pro náročné.

Číst dál.. Rezervovat

Týden na hausbótu slovy našeho klienta

Loni jsme s Luckou a Kubou na Carp marathonu Praha vyhráli týden na hausbotu. Rozhodli jsme se, že si týden rozdělíme a půl týdne bude brázdit vodu on s přítelkyní a druhou půlku já s Luckou.

Ve čtvrtek po práci jsme dorazili k vodě, Kuba nám předal hausbot a pár rad ohledně šoférování hausbotu, což není nic těžkého a vyrazili jsme si najít místo, abychom do tmy měli pruty ve vodě. Já po dlouhé době vyndal sumčáky a Lucka zkoušela jako vždycky kapra.

Ráno začala ta pravá dovolená, projížděli jsme Orlík, kochali se krajinou, sem tam jsme si někde zastavili a udělali jsme si jídlo, pokud tam nebyla zeleň, tak jsme se koupali. Navečer jsme se zase ukotvili na místě, které nám padlo do oka, tentokrát v Otavském rameni a vyvezli pruty.

Další ráno jsme u Zvíkova nabrali Lucky dědu s babičkou, mamku a ségru a vyrazili na výlet až k hrázi, tam jsme se vykoupali, udělali oběd a do večera jsme byli zase zpět. Našli jsme si zase na noc pěkné místo a hned večer jsem chytil opět sumce, tentokrát ještě menšího. V neděli po obědě jsme ač neradi, museli hausbot vrátit.

Byl to nezapomenutelný zážitek mít veškerý komfort na vodě, jen tak si plout, zakotvit si a chytat na různých místech.

Ondřej a Lucka

Chcete také zažít dobrodržství na hausbótu a užívat si krásy Orlické přehrady? Neváhete a zařiďte si pronájem hausbótu ještě dnes.