Standard

Nabízí základní pohodlí pro posádku. Maximální kapacita 7 lidí.

Číst dál.. Rezervovat
Comfort

Nabízí větší pohodlí pro posádku. Max. kapacita 5 osob.

Číst dál.. Rezervovat
Premium

Nabízí větší pohodlí pro posádku. Vybavení pro náročné.

Číst dál.. Rezervovat

O společnosti

Společnost POSEIDON BOAT RENTALS s.r.o., která provozuje půjčovnu hausbótů na přehradě Orlík vznikla na základě rybářského nadšení, pracovitosti a potřeby trávit u vody více času v lepších podmínkách, než bývá zvykem. Ideálním řešením byl v tomto případě hausbót, avšak ceny výrobců a kvalita materiálu neodpovídala našim představám a proto vznikl nápad postavit si vlastní hausbót. Po první sezóně jsme se rozhodli umožnit pohodovou atmosféru a pohodlí hausbótu i dalším lidem a tak vznikl portál Půjčithausbót. Při stavbě dalších lodí jsme použili stejně kvalitní a osvědčené materiály a pro Vaše pohodlí i finanční možnosti jsme vytvořili tři základní typy hausbótů, které se liší především vybavením a interiérem. Varianta STANDARD pro nenáročné, COMFORT pro ty, co si potrpí na pohodlí a konečně PREMIUM, který je pro ty nejnáročnější uživatele.

Detailní popis lodí naleznete v sekci Hausbóty, kde můžete provést i rezervaci vybraného termínu. Dále nabízíme i stavbu hausbótů na míru, kde dle požadavků klienta vytvoříme loď přesně podle Vašich představ – fantazii se zde meze nekladou.

Doufáme, že se vám dovolená na našich lodích bude líbit a že se k nám rádi budete vracet. Za celý tým vám přejeme šťastnou a ničím nerušenou plavbu.